You are here:  / Meble tip top brw / Słupki betonowe

Słupki betonowe

Słupki betonowe
1 vote, 4.00 avg. rating (81% score)

Jak zadbać o prawidłowe oznaczenie terenu swojej posesji?

W momencie, w którym wprowadzamy się do nowego mieszkania i jest ono czymś na wzór domku jednorodzinnego, istnieje konieczność, która dla mieszkających w blokach może być czymś nie tyle niespotykanym, co jednak znanym wyłącznie z opowieści. Mowa oczywiście o chwili, w której należy zadbać o właściwe oznaczenie granic swojej posesji, zwłaszcza z frontu mieszkania.

Czy inwestować więc w takich sytuacjach w płoty? W Polsce wydaje się to niemal kulturową koniecznością, lecz zarazem warto zauważyć, że w wielu europejskich państwach dzięki zaufaniu do sąsiadów nie istnieje coś takiego, jak grodzenie się wysokim płotem. Wystarczające bywa tam dość skromne, ale zarazem czytelne oznaczenie.

Wszystko zależy więc de facto od sąsiadów i obawy przed rabunkiem, jaka się czasem w nas pojawia. Zrezygnowanie z płotu wymaga wielkiej odwagi i nie zawsze jest w pełni rozsądne, lecz gdy jesteśmy już w pełni na to zdecydowani – istnieje droga oznaczenia swojego terenu w sposób inwazyjny, lecz niezbyt mocno. Elegancko, acz dosadnie, zbliżając się do złotego środka.

Mowa oczywiście o stosowanym zazwyczaj na wejściu do mieszkania systemie oznaczeń, w którego skład wchodzą słupki betonowe. Kulturowo oswojone w naszych rejonach, mogą posłużyć także na szerszą skalę, otaczając całość naszego mieszkania w sposób dość sugestywny, lecz kulturalny zarazem.

Jest to z pewnością rozwiązanie warte choćby rozważenia przez wszystkich, planujących ucieczkę od paradygmatu płotu. Odwaga potrafi się naprawdę opłacać.

Ciekawe wpisy o nieruchomościach: