You are here:  / Meble tip top brw / Projektowanie i aranżacja wnętrz biznes plan

Projektowanie i aranżacja wnętrz biznes plan

Projektowanie i aranżacja wnętrz biznes plan
1 vote, 2.00 avg. rating (61% score)

Projektowanie i aranzacja wnetrz (2)Wiele mieszkań szczególnie w kamienicach i loftach jest bardzo wysokich. I warto tą przestrzeń w jakiś sposób wykorzystać. Warto zatem zdecydować się na antresolę. Tworzymy niejako półpiętro, oddzielając część powierzchni. Warto jednak, by projektowanie i aranżacja wnętrz odpowiadała stylowi całego mieszkania. To jak zagospodarujemy tą część mieszkania zależy od nas samych i naszych potrzeb.

Najczęściej antresolę wykorzystuje się na sypialnię. W ten sposób tworzymy dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu. Będzie ono oddzielone od całego wnętrza i pozwoli zachować trochę prywatności. Jeżeli jest tam całkiem sporo miejsca, można ulokować tam szafę, jakąś komodę i oczywiście łóżko. Jeżeli miejsca jest mało, możemy zdecydować się na samo łóżko lub nawet materac. Należy dbać o to, by antresola była urządzona przytulnie i wygodnie. Na różne sposoby można też ją połączyć z parterem. Czasami wybierzemy drabinkę, czasami kręcone lub zwykłe schody.
Antresola może być też idealnym miejscem na gabinet czy kącik do czytania. Pozwoli nam odciąć się od reszty domowników i skupić na pracy lub innych zajęciach. Z pewnością takie wykorzystanie wysokich pomieszczeń jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, które pozwala tworzyć oryginalne wnętrza.

Ciekawe wpisy o nieruchomościach: