You are here:  / Meble tip top brw / Na co zwracać uwagę przy wyborze fototapety

Na co zwracać uwagę przy wyborze fototapety

Na co zwracać uwagę przy wyborze fototapety
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

Modern interiorWe wnętrzarstwie promuje się obecnie wiele sposobów eksponowania ścian. Modne jest np. stosowanie surowych materiałów. Ściany z kamienia, cegieł, bielone wapnem lub po prostu drewniane wyglądają przepięknie i nowocześnie nawet w salonie. Takie rozwiązania są jednak niestety dość drogie.

Jeśli pieniędzy na remont jest mniej, warto zastanowić się nad pomalowaniem ścian na ciekawy kolor. Ciekawym zabiegiem może być zestawienie ze sobą dwóch kontrastujących kolorów. Coraz więcej zwolenników mają też nowoczesne fototapety, które mogą nie tylko ożywić, ale i optycznie powiększyć wnętrze.

Na tej witrynie znaleźć można świetne grafiki o różnych kolorach i w różnych układach: http://www.dekowizja.pl/fototapety.html. Z łatwością można więc dopasować grafikę idealną nawet do najbardziej nietypowego wnętrza. Po wybraniu wzoru, koniecznie trzeba jeszcze określić rozmiar wydruku i w razie potrzeby wykadrować zdjęcie. Dzięki nowoczesnym technikom, niezależnie od formatu, fotografia prezentować będzie się na ścianie z pewnością wspaniale.

Ciekawe wpisy o nieruchomościach: