Novinky

Slevy

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Kuba

Nachází se asi 90 kilometrů jižně od Key West na Floridě, karibský ostrov Kuba je novou destinací pro cestovatelé. Občané většiny ostatních zemí již mohou tuto destinaci využít.  Pouze některé lodní společnosti nabízejí kubánské plavby . Mezi ně patří Fathom, Expedice Lindblad, Oceánie Cruises, Ponant a Royal Caribbean. Carnival Cruise Line přid...

Nachází se asi 90 kilometrů jižně od Key West na Floridě, karibský ostrov Kuba je novou destinací pro cestovatelé. Občané většiny ostatních zemí již mohou tuto destinaci využít.  Pouze některé lodní společnosti nabízejí kubánské plavby . Mezi ně patří Fathom, Expedice Lindblad, Oceánie Cruises, Ponant a Royal Caribbean. Carnival Cruise Line přidávají Havanu jako místo určení pro výběr karnevalového ráje čtyř a pěti nocí. Jsou nabízeny plavby  z Tampy, které začínají v červnu 2017. Čtyřdenní plavby s odplutím 29. června 13. července, 24. srpna, 7. a 21. září a 5. a 19. října 2017 a 3. května 2018 a zahrnují denní pobyt a noc na palubě v Havaně. Pětidenní plavby odplouvají 14. a 28. srpna, 25. září a 9. října 2017 a navíc k denní a noční zastávce v Havaně bude také zastávka v Cozumelu nebo Key West. Zobrazit plavby . 

Holland America Line nabízí plavby na Kubu s odplutím z Fort Lauderdale. Na palubě ms Veendam, Počínaje 12denní výletní plavbou dne 22. prosince 2017. V závislosti na dni odplutí budou tyto cesty obsahovat zastávku v Havaně , což hostům umožní prozkoumat památky UNESCO a ponořit se do široké škály historických a kulturních dobrodružství. Na palubě společnost Holland America posílila zkušenosti z Kuby prostřednictvím programu Explorations Central (nebo EXC), který obsahuje průvodce EXC, který nabízí prezentace a rozhovory, které umožňují hostům prohloubit své chápání největšího karibského ostrova. Zobrazit plavby lodí Holland America Line na Kubu.

Royal Caribbean Kuba plavby jsou v současné době nabízeny na dvou výletních lodích. Termíny odplutí  do března 2019. Každá z plaveb Royal Caribbean nabízí plavby 4-6 noci (v závislosti na datum odjezdu), Vybrané itineráře mohou také zahrnovat  noc v Havaně. Podívejte se na plavby po královské karibské lodi na Kubu . 

Norwegian Cruise Line má pět čtyřdenních plaveb na Kubě na palubě all-inclusive Norwegian Sky, Odplutí od května 2017 až listopad 2018 (plavba z Miami a zahrnující  noc v Havaně). Počínaje květnem 2018 se k ní připojí Norwegian Sky , jehož trasy na Kubě a Bahamách budou také all inclusive. Zobrazit plavby NCL na Kubu . 

Celestyal Cruises nabízí plavby okolo Kuby již od roku 2013. Prohlédnout si Kubu znamená rezervovat si plavby Celestyal Cruises. Plavba okolo Kuby s vyplutím z Havany a návštěvou přístavu Cienfuegos a Santiago de Cuba je ideální výběr pro Vaši dovolenou. Jednodenní zástavka v Montenego Bay (na Jamajce ) bude neskutečný zážitek. Podívejte se na plavby okolo Kuby.

MSC Cruises zařádila pro rok 2017 do svého itineráře plavby lodí MSC Opera z Havany a návštěvou přístavu Isla de la Juventud. U této osmi denní plavby navís můýete navštívit Belize, Mexiko a Honduras. V roce 2018 jsou nabízeny plavby lodi MSC Armonia do března 2018. Utěchto plaveb navíc můžete navštívit Kajmanské ostrovy, Mexiko a Jamajku. Většina plaveb je nabízena s letenkou.

Ponant, francouzská výletní linka, je jedním ze světových lídrů v expedici. Nabízejí plavbu na Kubu s odputím v prosinci 2018. Podívejte se na Ponantové plavby na Kubu .

Zobrazit

Kuba V této kategorii není žádné zboží.