Novinky

Slevy

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Bahamy

Celoroční plavby, které jsou na Bahamách nabízeny, patří mezi nejoblíbenější plavby. Bahamy se skládají z více než 700 ostrovů , ale pouze dva ostrovy jsou obvykle navštěvovány  (kromě soukromých ostrovů různých lodních společností). Nový ostrov Providence je domovem hlavního města Bahamy, Nassau. Grand Bahama Island je místo, kde se nachází Fre...

Celoroční plavby, které jsou na Bahamách nabízeny, patří mezi nejoblíbenější plavby. Bahamy se skládají z více než 700 ostrovů , ale pouze dva ostrovy jsou obvykle navštěvovány  (kromě soukromých ostrovů různých lodních společností). Nový ostrov Providence je domovem hlavního města Bahamy, Nassau. Grand Bahama Island je místo, kde se nachází Freeport, který je nedaleko oblíbeného letoviska Lucaya. Bay Street, která se nachází v Nassau, je místem, kde se můžete vydat na nákupy za výhodné ceny - oblečení, hodinky, šperky a další. Bezcelní nákupy, které jsou k dispozici v této oblasti, nemohou chybět pro ty, kteří hledají kvalitní zboží za skvělou cenu.
Prohlídnou si  Nassau můžete prostřednictvím  taxi nebo autobusu, Paradise Island je domovem mnoha středisek a krásných pláží. Mezi atrakce patří Atlantis Resort, jedno z nejoblíbenějších míst na  Bahamách. Je to luxusní resort s velkým kasinem a úžasným akváriem.

Mezi spousty věcí, které je třeba udělat na Bahamách, jsou jízda na koni, plavání s delfíny, plavba lodí, plachtění, potápění, šnorchlování, rybolov, pozorování ptáků, prohlídky historických měst a potěšení z široké nabídky vodních sportů.

Zobrazit

Bahamy V této kategorii není žádné zboží.