Novinky

Slevy

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Středomoří

Benátky, Řím, Capri, Monte Carlo, Atény, Barcelona ... seznam světově proslulých měst, které můžete navštívit při plavbě na pobřeží Středozemního moře, výčet přístavů se zdá nekonečné. Jedna z nejvíce žádaných výletních destinací na světě, Středozemní moře je vynikající volbou pro jednorázovou výletní dovolenou. Středozemní plavba je ideální pro...

Benátky, Řím, Capri, Monte Carlo, Atény, Barcelona ... seznam světově proslulých měst, které můžete navštívit při plavbě na pobřeží Středozemního moře, výčet přístavů se zdá nekonečné. Jedna z nejvíce žádaných výletních destinací na světě, Středozemní moře je vynikající volbou pro jednorázovou výletní dovolenou. Středozemní plavba je ideální pro všechny, od svatebních a páry až po rodiny a jednotlivce. Středozemní plavba je vynikající volbou  pro vás. Spousta věci k návštěva a zhlédnutí, Například můžete navštívit starověké ruiny v Římě, projet se v Benátkách na gondole, běžet s býky ve Španělsku, nakupovat šperky světové třídy v Monte Carlu nebo jen opalovat se na krásné pláži na jednom z řeckých ostrovů nebo podél francouzské riviéry.

Středomořské plavby jsou k dispozici po celý rok, jsou k dispozici v široké škále délek, od základních plaveb 5 až 7 nocí až po plavby, které trvají několik týdnů (a dokonce i několik plaveb, které jsou kratší než 5 nocí) .

Plavby jsou nabízeny s vyplutím z přístavu v Benátkách, Janově ze Savony, Terstu, Bari, neapole, Říma a také z Barcelony. Výhodou je, že se do přístavu lze dostat autem za 7 až 10 hodin jízdy. Lze využít autobusové dopravy z Prahy, Brna a Ostravy. Cena jízdenky se pohybuje od 800 Kč výše. Navíc se lze dostat letecky za cenu letenky od 600 Kč do vybraných přístavů. U některýcj letů a autobusových přepravců nelze docílit termín přijezdu do přístavu v den odplutí. Doporučujeme si tedy rezervovat hotel před nebo po ukončení plavby.  

Zobrazit

Středomoří V této kategorii není žádné zboží.