Novinky

Slevy

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Karibik

Hledáte tropické pláže? Chcete plavat s delfíny? Toužíte po nejkrásnějších modrých vodách světa? No, pak je pro Vás karibská plavba ideální výběr!  Karibik je ve skutečnosti nejoblíbenější destinací na světě, které jsou naplněny největším počtem výletních  výletních lodí každý rok.  Deštné lesy, malebné hory a bohatá historie. Ať už je to Aruba,...

Hledáte tropické pláže? Chcete plavat s delfíny? Toužíte po nejkrásnějších modrých vodách světa? No, pak je pro Vás karibská plavba ideální výběr!  Karibik je ve skutečnosti nejoblíbenější destinací na světě, které jsou naplněny největším počtem výletních  výletních lodí každý rok.  Deštné lesy, malebné hory a bohatá historie. Ať už je to Aruba, Svatá Lucie, St. Thomas, San Juan, Barbados, Jamajka nebo některý z dalších úžasných ostrovů Karibiku, jste si jistý, že máte dovolenou kterou jste si přál a budete na ní vzpomínat celý život.

V cestovním světě je Karibik rozdělen do tří oblastí: Východní Karibik , Jižní Karibik a Západní Karibik . Východní Karibik zahrnuje Bahamy, ostrovy Dominikánské republiky, Portoriko, St. Maarten, St. Lucia, St. Thomas, Tortola a Turks a Caicos. V jižních Karibských oblastech najdete Antigua, Arubu, Barbados, Bonaire, Curacao, Dominiku, Grenadu, St. Barts a St. Kitts. Západní Karibik zahrnuje Belize, Kostariku, Grand Cayman, Honduras, Jamajku, Key West, Panama a také některé z přístavů ve východním Mexiku (jako Cozumel a Playa del Carmen).

Některé karibské plavby, jsou nabízeny z přístavu v New Yorku, Baltimore, Fort Lauderdale, Bayonne, Miami, New Orleans, a Galveston. Dalším skvělým aspektem karibských plavby je to, že je možné je nalézt v široké škále délek, od krátkých 4-nočních plaveb až po delší 14-noční trasy, takže je tu něco, co se hodí právě pro každého. 

Karibské plavební destinace, která je nyní k dispozici, je historickým ostrovem Kuby. Podívejte se na stránku Plavby na Kubu pro více informací.

Zobrazit

Karibik V této kategorii není žádné zboží.