Novinky

Slevy

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Austrálie

Známý jako "Land Down Under", Austrálie je jedním z nejzajímavějších výletních destinací na světě. Je známá světoznámými památkami a zajímavostmi, . Co dělat během plavby v Austráli? Příliš mnoho! Můžete si vychutnat krásy přírody, prohlédnout si zajímavou divokou přírodu a zvířta, jako jsou klokani a koalové.  Navštívit Ayers Rock  a plavat v j...

Známý jako "Land Down Under", Austrálie je jedním z nejzajímavějších výletních destinací na světě. Je známá světoznámými památkami a zajímavostmi, . Co dělat během plavby v Austráli? Příliš mnoho! Můžete si vychutnat krásy přírody, prohlédnout si zajímavou divokou přírodu a zvířta, jako jsou klokani a koalové.  Navštívit Ayers Rock  a plavat v jednom ze sedmi přírodních divů světa, velký bariérový útes. Můžete si prohlédnout  Sydney a navštívít Opera v Sydney, nebo  jen nakupovat a vyrazít do jedné z mnoha restaurací.

Součástí mnoha výletů v Austrálii je Nový Zéland, blízká ostrovní země s bohatou kulturní historií a nádhernými místy k návštěvě, jako jsou přístavní města Auckland a Wellington. Několik plaveb se skutečně zaměřuje především na Nový Zéland se všemi (nebo většinou) jejich přístavem na Novém Zélandu. 

Vzhledem k zdánlivě nekonečnému seznamu míst, které je třeba vidět a míst k návštěvě, plavby po Austrálii a na Novém Zélandu jsou zpravidla delší než průměrná plavba (jelikož jsou zpravidla přibližně 10 až 18 nocí, ale mohou být delší nebo kratší). Ti, kteří hledají dovolenou v Austrálii a Novém Zélandu, by se měli zeptat na  plavby po Austrálii a Novém Zélandu.

Zobrazit

Austrálie V této kategorii není žádné zboží.