Destinace

Novinky

Slevy

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Destinace V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Aljaška

  Plavba na Aljašce nabízí něco velmi odlišného od typické dovolené "na slunci". Aljaška je cílem celoživotního života a každoročně se stále se více rozšiřující plavby na Aljašce Aljaška je vynikající volbou pro vaši příští výletní dovolenou. 

  Ideální pro milovníky přírody, zatímco z výletní lodi si budete moci prohlédnout majestátní ledovce, když proplouváte fantastickým okolím, jako je národní park Glacier Bay, nebo se můžete těšit na přírodní turné při hledání orlů, medvědů, velryb atd. Pocit dobrodružství? Vychutnejte si zlatou horečku tím, že se zúčastníte výletu na těžbu zlata, proleťte se  vrtulníkem,  rafting na řece nebo vyzkoušejte nějaké sáňkování. Jste rybářský nadšenec? Využijte jedinečných výletů,které jsou nabízeny pro rybáře. Milovníci mořských plodů by si neměli nechat ujít čerstvé lososové a krabí koláče, které jsou k dispozici v mnoha restauracích. Ve všech,

  Typická plavba na Aljašce má délku 7 nocí a je obvykle v jednom ze tří formátů: zpáteční cesta z města jako Seattle, Vancouver nebo San Francisco; Severní (jednosměrná, ze Seattlu nebo Vancouveru do aljašského města, jako je Seward nebo Whittier, na jih ). Pokud opravdu hledáte něco jedinečného, ​​rezervujte si jednu z našichplaveb  na Aljašce, Plavby jsou kombinovány s leteckou dopravou pořadatele zájezdu.

 • Asie

  Dále označovaný jako Dálný východ nebo "Země stoupajícího slunce", Asie je země bohatá jak na kulturu, tak na historii. Z velkých, kosmopolitních měst, jako je ultramoderní Hongkong a Tokio, do malých rybářských vesnic podél břehu s krásnými trhy a nedotčenými krajinami, je Asie rozmanitým kontinentem, který nabízí skutečně jedinečný zážitek z plavby.

  Azamara Asia CruisesCelebrity Asia CruisesCosta Asia CruisesHolland America Asia PlavbyPonižující plavby v AsiiPrincess Asia CruisesKrálovské karibské plavby v AsiiSeabourn Asia Cruises

 • Austrálie

  Známý jako "Land Down Under", Austrálie je jedním z nejzajímavějších výletních destinací na světě. Je známá světoznámými památkami a zajímavostmi, . Co dělat během plavby v Austráli? Příliš mnoho! Můžete si vychutnat krásy přírody, prohlédnout si zajímavou divokou přírodu a zvířta, jako jsou klokani a koalové.  Navštívit Ayers Rock  a plavat v jednom ze sedmi přírodních divů světa, velký bariérový útes. Můžete si prohlédnout  Sydney a navštívít Opera v Sydney, nebo  jen nakupovat a vyrazít do jedné z mnoha restaurací.

  Součástí mnoha výletů v Austrálii je Nový Zéland, blízká ostrovní země s bohatou kulturní historií a nádhernými místy k návštěvě, jako jsou přístavní města Auckland a Wellington. Několik plaveb se skutečně zaměřuje především na Nový Zéland se všemi (nebo většinou) jejich přístavem na Novém Zélandu. 

  Vzhledem k zdánlivě nekonečnému seznamu míst, které je třeba vidět a míst k návštěvě, plavby po Austrálii a na Novém Zélandu jsou zpravidla delší než průměrná plavba (jelikož jsou zpravidla přibližně 10 až 18 nocí, ale mohou být delší nebo kratší). Ti, kteří hledají dovolenou v Austrálii a Novém Zélandu, by se měli zeptat na  plavby po Austrálii a Novém Zélandu.

 • Dubaj / Emiráty

  Jednou z exotických výletních destinací je Blízký východ plný historických atrakcí a bohaté kultury. Mezi mnoha věcmi, které můžete vidět během plavby na Blízkém východě starobylé chrámy, mešity a církve Izraele, egyptské pyramidy. Nakupovat na zajímavých trzích a obchodech, vychutnávat si chutné místní kuchyně a navštívit moderní oázy jako jsou Dubaj a Abu Dhabi.

  Plavby na pobřeží Středního východuAzamara na Středním východě plavbyMSC na Středním východě plavbyPlavby na pobřeží Středního východu

 • Havaj

  Havaj je jedním z nejvíce exotických a populárních výletních destinací na světě, zejména mezi novomanžely, protože je plný velmi romantického prostředí a spousta věcí, které je třeba udělat. Navíc je to celoroční plavební destinace, která po většinu času má skvělé počasí. Milovníci přírody se těší na úchvatné vodopády na Havaji, malebné sopky a světově proslulé pláže s bílým pískem. Na plavbě mohou milovníci historie navštívit známé památky, jako je Pearl Harbor a památník USS Arizona. Ti, kteří chtějí mají zájem o některou místní kulturu, se mohou vydat na autentický Polynéský Luau.  Užívání výletu na Havaji je skvělý způsob, jak navštívit všechny havajské ostrovy v jednom zájezdu, protože se nebudete muset starat o létání z  ostrova na ostrov a nebudete muset každý den balit a rozbalovat. Mnoho cestujících si neuvědomuje, že ani nemusíte létat na Havaj, aby jste vyrazili na Havajskou plavbu, protože je několik přístavů na západním pobřeží USA. Musíte se všakdopravit letecky do vybraných přístavů. Například jsou k dispozici plavby na  Havaj z Los Angeles a San Diego na vybraných výletních linkách. Jednou z hlavních atrakcí na Havaji jsou úžasné pláže s bílým pískem, které jsou skvělé pro surfování, plavání, šnorchlování, bodysurfing, různé vodní sporty (jako je jízda na kajaku, plachtění a windsurfing) nebo jen relaxaci na slunci. Mezi nejoblíbenější pláže na Havaji patří pláž Lanikai (v Oahu), Kaanapali (v Maui), Waikiki Beach (v Honolulu, jedna z nejznámějších pláží na světě), Kamakahonu Beach (v Kona) a Hanalei Bay Beach Kauai).

  Carnival Hawaii CruisesCelebrity Hawaii CruisesHolland America Havajské plavbyNorska Cruise Line Havajské plavbyPrincess Hawaii CruisesPlavby Royal Caribbean Hawaii

 • Kanárské ostrovy
 • Karibik

  Hledáte tropické pláže? Chcete plavat s delfíny? Toužíte po nejkrásnějších modrých vodách světa? No, pak je pro Vás karibská plavba ideální výběr!  Karibik je ve skutečnosti nejoblíbenější destinací na světě, které jsou naplněny největším počtem výletních  výletních lodí každý rok.  Deštné lesy, malebné hory a bohatá historie. Ať už je to Aruba, Svatá Lucie, St. Thomas, San Juan, Barbados, Jamajka nebo některý z dalších úžasných ostrovů Karibiku, jste si jistý, že máte dovolenou kterou jste si přál a budete na ní vzpomínat celý život.

  V cestovním světě je Karibik rozdělen do tří oblastí: Východní Karibik , Jižní Karibik a Západní Karibik . Východní Karibik zahrnuje Bahamy, ostrovy Dominikánské republiky, Portoriko, St. Maarten, St. Lucia, St. Thomas, Tortola a Turks a Caicos. V jižních Karibských oblastech najdete Antigua, Arubu, Barbados, Bonaire, Curacao, Dominiku, Grenadu, St. Barts a St. Kitts. Západní Karibik zahrnuje Belize, Kostariku, Grand Cayman, Honduras, Jamajku, Key West, Panama a také některé z přístavů ve východním Mexiku (jako Cozumel a Playa del Carmen).

  Některé karibské plavby, jsou nabízeny z přístavu v New Yorku, Baltimore, Fort Lauderdale, Bayonne, Miami, New Orleans, a Galveston. Dalším skvělým aspektem karibských plavby je to, že je možné je nalézt v široké škále délek, od krátkých 4-nočních plaveb až po delší 14-noční trasy, takže je tu něco, co se hodí právě pro každého. 

  Karibské plavební destinace, která je nyní k dispozici, je historickým ostrovem Kuby. Podívejte se na stránku Plavby na Kubu pro více informací.

 • Kanada / Nová Anglie
 • Středomoří

  Benátky, Řím, Capri, Monte Carlo, Atény, Barcelona ... seznam světově proslulých měst, které můžete navštívit při plavbě na pobřeží Středozemního moře, výčet přístavů se zdá nekonečné. Jedna z nejvíce žádaných výletních destinací na světě, Středozemní moře je vynikající volbou pro jednorázovou výletní dovolenou. Středozemní plavba je ideální pro všechny, od svatebních a páry až po rodiny a jednotlivce. Středozemní plavba je vynikající volbou  pro vás. Spousta věci k návštěva a zhlédnutí, Například můžete navštívit starověké ruiny v Římě, projet se v Benátkách na gondole, běžet s býky ve Španělsku, nakupovat šperky světové třídy v Monte Carlu nebo jen opalovat se na krásné pláži na jednom z řeckých ostrovů nebo podél francouzské riviéry.

  Středomořské plavby jsou k dispozici po celý rok, jsou k dispozici v široké škále délek, od základních plaveb 5 až 7 nocí až po plavby, které trvají několik týdnů (a dokonce i několik plaveb, které jsou kratší než 5 nocí) .

  Plavby jsou nabízeny s vyplutím z přístavu v Benátkách, Janově ze Savony, Terstu, Bari, neapole, Říma a také z Barcelony. Výhodou je, že se do přístavu lze dostat autem za 7 až 10 hodin jízdy. Lze využít autobusové dopravy z Prahy, Brna a Ostravy. Cena jízdenky se pohybuje od 800 Kč výše. Navíc se lze dostat letecky za cenu letenky od 600 Kč do vybraných přístavů. U některýcj letů a autobusových přepravců nelze docílit termín přijezdu do přístavu v den odplutí. Doporučujeme si tedy rezervovat hotel před nebo po ukončení plavby.  

 • Galapágy
   Galapágy, Ekvádor 
  North Seymour, Galapágy, Ekvádor 
  Rábida, Galapágy, Ekvádor 
  San Cristobal, Galapágy, Ekvádor 
  Santa Cruz, Galapágy, Ekvádor 
  Santa Fe Island, Galapágy, Ekvádor 
  Santiago (San Salvador), Galapágy , Ekvádor

 • Severní Evropa

  Severní Evropa je vynikající  volbou. Tato oblast světa je plná krásných krajin, starobylých hradů a kostelů, majestátních architektonických skvostů, báječných restaurací a mnoha historických památek.

  Některé z populárnějších přístavů pro plavby v severní Evropě zahrnují Southampton, Anglie (asi 2 1/2 hodiny od Londýna); Amsterdam, Nizozemsko; Stockholm, Švédsko;  Kodaň, Dánsko. Mezi některé z často navštěvovaných přístavů na severní evropské plavbě jsou Helsinky, Finsko; Oslo, Norsko; Le Havre, Francie.  Britské ostrovy (včetně přístavů v Irsku, Skotsku a Belgii);

  Typická plavba severní Evropou je dlouhá přibližně 7 až 14 nocí, ale na vybraných plavebních cestách jsou k dispozici delší a kratší plavby po severní Evropě. Ti, kteří hledají důkladnější dovolenou v severní Evropě, by měli zvážit rezervaci výletní plavby v severní Evropě, což je plavba, která je kombinována s pozemním balíčkem.

  Největší ruské město bylo hlavním městem ruské říše (více než 200 let). Mezi nejpopulárnější turistické atrakce v Petrohradě patří Palácové náměstí (centrální náměstí v Petrohradě), katedrála sv. Izáka, Kostel Spasitele  a Muzeum Hermitage jedno z největších a nejstarších muzeí na světě.  Působivá sbírka uměleckých děl.

  Můžete si vybrat ze široké nabídky plaveb společnosti Costa Cruises, Norwegian Cruise Line, MSC Cruises...

 • Jižní Pacifik
 • Bahamy

  Celoroční plavby, které jsou na Bahamách nabízeny, patří mezi nejoblíbenější plavby. Bahamy se skládají z více než 700 ostrovů , ale pouze dva ostrovy jsou obvykle navštěvovány  (kromě soukromých ostrovů různých lodních společností). Nový ostrov Providence je domovem hlavního města Bahamy, Nassau. Grand Bahama Island je místo, kde se nachází Freeport, který je nedaleko oblíbeného letoviska Lucaya. Bay Street, která se nachází v Nassau, je místem, kde se můžete vydat na nákupy za výhodné ceny - oblečení, hodinky, šperky a další. Bezcelní nákupy, které jsou k dispozici v této oblasti, nemohou chybět pro ty, kteří hledají kvalitní zboží za skvělou cenu.
  Prohlídnou si  Nassau můžete prostřednictvím  taxi nebo autobusu, Paradise Island je domovem mnoha středisek a krásných pláží. Mezi atrakce patří Atlantis Resort, jedno z nejoblíbenějších míst na  Bahamách. Je to luxusní resort s velkým kasinem a úžasným akváriem.

  Mezi spousty věcí, které je třeba udělat na Bahamách, jsou jízda na koni, plavání s delfíny, plavba lodí, plachtění, potápění, šnorchlování, rybolov, pozorování ptáků, prohlídky historických měst a potěšení z široké nabídky vodních sportů.

 • Mexiko

  Také známý jako plavby mexická riviéra nebo plavby Baja Mexiko, plavby Mexikem jsou jedním z nejoblíbenějších výletních destinací na světě. Mexická riviéra odkazuje na západní pobřeží Mexika, které je plné populárních přístavních měst, jako jsou Acapulco, Cabo San Lucas, Puerto Vallarta a Mazatlán. 

  Starobylé ruiny, zábavné mariachi kapely, nedotčené pláže s bílým pískem, živé bary nabízející fantastické nápoje (včetně autentických mexických margarit), bohatou kulturu, pozorování velryb, majestátní kostely a skvělé nakupování, jsou jen zábleskem toho, co Mexická plavba vám nabízí. Mezi oblíbené aktivity na pláži a vodě, kterých se můžete zúčastnit, jje potápění v Mexiku hloubkové potápění a rybaření, jízda na kajaku, plavání, surfování, windsurfing, parasailing, šnorchlování a (samozřejmě) opalování. Celkově je Mexická plavba vynikající dovolenkovou volbou pro rodinu, pro přátele nebo dokonce i pro jednotlivce, kteří hledají jen příjemnou dovolenou.
   

 • Kuba

  Nachází se asi 90 kilometrů jižně od Key West na Floridě, karibský ostrov Kuba je novou destinací pro cestovatelé. Občané většiny ostatních zemí již mohou tuto destinaci využít.  Pouze některé lodní společnosti nabízejí kubánské plavby . Mezi ně patří Fathom, Expedice Lindblad, Oceánie Cruises, Ponant a Royal Caribbean.   Carnival Cruise Line přidávají Havanu jako místo určení pro výběr karnevalového ráje čtyř a pěti nocí. Jsou nabízeny plavby  z Tampy, které začínají v červnu 2017. Čtyřdenní plavby s odplutím 29. června 13. července, 24. srpna, 7. a 21. září a 5. a 19. října 2017 a 3. května 2018 a zahrnují denní pobyt a noc na palubě v Havaně. Pětidenní plavby odplouvají 14. a 28. srpna, 25. září a 9. října 2017 a navíc k denní a noční zastávce v Havaně bude také zastávka v Cozumelu nebo Key West. Zobrazit plavby . 

  Holland America Line nabízí plavby na Kubu s odplutím z Fort Lauderdale. Na palubě ms Veendam, Počínaje 12denní výletní plavbou dne 22. prosince 2017. V závislosti na dni odplutí budou tyto cesty obsahovat zastávku v Havaně , což hostům umožní prozkoumat památky UNESCO a ponořit se do široké škály historických a kulturních dobrodružství. Na palubě společnost Holland America posílila zkušenosti z Kuby prostřednictvím programu Explorations Central (nebo EXC), který obsahuje průvodce EXC, který nabízí prezentace a rozhovory, které umožňují hostům prohloubit své chápání největšího karibského ostrova. Zobrazit plavby lodí Holland America Line na Kubu.

  Royal Caribbean Kuba plavby jsou v současné době nabízeny na dvou výletních lodích. Termíny odplutí  do března 2019. Každá z plaveb Royal Caribbean nabízí plavby 4-6 noci (v závislosti na datum odjezdu), Vybrané itineráře mohou také zahrnovat  noc v Havaně. Podívejte se na plavby po královské karibské lodi na Kubu . 

  Norwegian Cruise Line má pět čtyřdenních plaveb na Kubě na palubě all-inclusive Norwegian Sky, Odplutí od května 2017 až listopad 2018 (plavba z Miami a zahrnující  noc v Havaně). Počínaje květnem 2018 se k ní připojí Norwegian Sky , jehož trasy na Kubě a Bahamách budou také all inclusive. Zobrazit plavby NCL na Kubu . 

  Celestyal Cruises nabízí plavby okolo Kuby již od roku 2013. Prohlédnout si Kubu znamená rezervovat si plavby Celestyal Cruises. Plavba okolo Kuby s vyplutím z Havany a návštěvou přístavu Cienfuegos a Santiago de Cuba je ideální výběr pro Vaši dovolenou. Jednodenní zástavka v Montenego Bay (na Jamajce ) bude neskutečný zážitek. Podívejte se na plavby okolo Kuby.

  MSC Cruises zařádila pro rok 2017 do svého itineráře plavby lodí MSC Opera z Havany a návštěvou přístavu Isla de la Juventud. U této osmi denní plavby navís můýete navštívit Belize, Mexiko a Honduras. V roce 2018 jsou nabízeny plavby lodi MSC Armonia do března 2018. Utěchto plaveb navíc můžete navštívit Kajmanské ostrovy, Mexiko a Jamajku. Většina plaveb je nabízena s letenkou.

  Ponant, francouzská výletní linka, je jedním ze světových lídrů v expedici. Nabízejí plavbu na Kubu s odputím v prosinci 2018. Podívejte se na Ponantové plavby na Kubu .

 • Bermudy

  Dechberoucí růžové písečné pláže a tyrkysové vody.  Britské území ležící mimo východní pobřeží USA, každoročně návštěvujeí mnoho turistů. Bermudy jsou zvláště oblíbené u novomanželů a párů, protože jejich krásné pláže nabízejí romantické prostředí.

  Existují tři hlavní přístavy. Hamilton - v hlavní město, je skvělým místem, kde můžete nakupovat (golfové a golfové hřiště). St. Georges,  je domovem řady historických památek a skvělých pláží. King's Wharf se  nacházející se v Bermudově čtvrti West End, je místem, kde se nachází poblíž několika pláží (včetně Horseshoe Bay). K dispozici je také trajektová doprava mezi King's Wharf a Hamiltonem.

  Mezi Bermudy patří mnoho možností relaxace a zábavy, jako je jízda na koni, vodní sporty, golf, plavání s delfíny, návštěva krásných pláží, rybaření, potápění, šnorchlování, prohlídky města, návštěva muzeí (které zachycují bohatou historii Bermud)  pevnosti a možnosti nakupování. Berte prosím na vědomí, že na Bermudách jezdí  vozy na levé straně silnice, proto buďte opatrní při cestování po městě!

 • Transatlantik

  Transatlantická plavba, plavba přes Atlantický oceán, je fantastickou dovolenkovou volbou. Zkušení cestující milují transatlantické plavby, protože nabízejí skvělou příležitost užít si nekonečné lodní vybavení, které je k dispozici každý den. Mnoho milovníků historie miluje transatlantické plavby, protože je to příležitost prožít cestu, kterou prožili mnozí z našich předků , když přijížděli do Ameriky před mnoha lety. Kromě překrásné plavby po celém Atlantiku nabízí mnoho transatlantických plavidel také zastávky ve velmi vzrušujících přístavech.

  Špičkové období pro transatlantické plavby jsou typicky v květnu a září, neboť většina výletních linek se pohybuje z jedné oblasti do druhé (například přesun lodí z Karibiku do Evropy).

  Hledáte si dovolenou ? Transatlantická plavba je pro vás skvělou volbou, protože můžete pohodlně využít blízké přístavní město ve svůj prospěch. Například transatlantické plavby z New Yorku, Miami, Barcelona, ​​Benátek, Southampton a spousta dalších  výletních přístavů. Populární způsob, jak si objednat Transatlantickou plavbu, je to v kombinaci s balíčkem, aby  bylo možné si více odpočinout. Můžete například vyrazit z New Yorku do Southamptonu nebo z Kodaně na Miami a zůstat pár nocí po plavbě v Londýně nabo na Miami. Zní to dobře, ne? Tak neváhejte a rezervujte si svou plavbu ještě dnes.